Pin It

Witaj! To ja, Lidia :). Jak się masz? Ja, mówiąc szczerze, okropnie. Podobno mdłości i zmienne nastroje nie dotykają każdej kobiety w ciąży. Mnie jednak nie ominęły! Mam wrażenie, że posiadłam wszystkie cechy złej czarownicy, ale nie do końca jeszcze rozumiem dlaczego. Nie mniej jednak, bardzo cieszę się, że jestem w ciąży, choć na razie jedynym tego potwierdzeniem jest wynik testu kupionego w aptece. Brzuch oczywiście nie zaczął jeszcze rosnąć choć ja usilnie dopatruję się w lustrze jakichkolwiek zewnętrznych oznak ciąży :). W sumie nie mieści mi się w głowie, że rozwija się w nim mały człowiek. Miewasz zachcianki? Ja najchętniej jadłabym tylko pomidory i płatki kukurydziane. Ech. Tak mi jakoś dziwnie. Wesoło-smutno, płaczliwie-radośnie. To chyba jeszcze lekki szok!

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

BRAK KOMENTARZY

Odpowiedz