Pin It

Czy chcielibyście wybrać płeć dziecka? Dla każdego rodzica najważniejsze jest to, aby maluch urodził się zdrowy. Płeć? O tym zadecyduje los. Ale… choć niewielu rodziców się do tego przyznaje, większość skrycie marzy o potomku konkretnej płci. Szczególnie wtedy, gdy już mają jedno dziecko i chcieliby dziewczynkę lub chłopca do pary. Takie wnioski wypływają z ankiety przeprowadzonej przez portal MyVoucherCodes.

W badaniu wzięło udział ponad tysiąc osób spodziewających się dziecka. Ponad połowa z nich przyznała, że skorzystaliby z możliwości wyboru płci malucha, gdyby istniała taka bezpieczna i legalna opcja. Spośród ankietowanych, którzy odpowiedzieli pozytywnie, 42 proc. jako powód podało chęć posiadania dziecka każdej z płci.

Ankieta dostarczyła również innych ciekawych wniosków. Okazuje się, że rodzice chętnie decydowaliby nie tylko o płci malucha, ale również o jego wyglądzie. Taką chęć zadeklarowało aż 58 proc. osób. Spośród nich 54 proc. chciałoby wybrać kolor oczu, 42 proc. – kolor włosów, a 37 proc. – kształt nosa.

Źródło: www.askamum.co.uk

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

BRAK KOMENTARZY

Odpowiedz