Pin It

Narodziny maleństwa to wyjątkowe wydarzenie. I choć miłość do bobasa przesłania nam cały świat, to skrycie marzymy o prostych przyziemnych przyjemnościach, na które po porodzie niestety brakuje czasu. Co znalazło się na liście największych poporodowych tęsknot?

Z pewnością nie zdziwi fakt, że szczyt listy opracowanej przez firmę Cussons Mum & Me okupuje marzenie o głębokim, nieprzerwanym śnie, najlepiej 9-godzinnym. 31 proc. ankietowanych mam przyznało z kolei, że chętnie sięgnęłyby po kieliszek wina, tuż za winem uplasowała się długa, gorąca kąpiel. 20 proc. młodych mam tęskni za swoim dawnym rozmiarem dżinsów. Wysoko na liście znalazły się również marzenia dotyczące wakacji i wolnego czasu. Młode mamy wiele oddałyby za romantyczną kolację sam na sam z partnerem bądź za tydzień wakacji pełnych słońca.

Źródło: www.askamum.co.uk

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

BRAK KOMENTARZY

Odpowiedz