Pin It

42-letnia Kimberley Fugate, mama 10-letniej dziewczynki, nie planowała kolejnych dzieci. Życie lubi jednak płatać figle, i to czasem poczwórne.

Podczas cesarskiego cięcia okazało się, że zostanie mamą nie trójki maluchów, jak przewidywano, lecz… czwórki! Kiedy urodziło się trzecie dziecko, lekarze ze zdumieniem stwierdzili, że w brzuchu znajdowało się jeszcze jedno. Kimberley usłyszała pełne zaskoczenia słowa lekarzy: „Więcej stóp!”.

Na świat przyszły cztery dziewczynki: Kenleigh, Kristen, Kayleigh i Kelsey. Urodziły się 13 tygodni przed terminem, na dzień przed 42. urodzinami Kimberley. W szpitalu pozostaną prawdopodobnie do maja.

Według New York Daily News, narodziny czworaczków jednojajowych zdarzają się wyjątkowo rzadko. Szacuje się, że dotychczas było jedynie 60 takich przypadków.

Źródło: www.huffingtonpost.com

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

BRAK KOMENTARZY

Odpowiedz