Pin It

Ciało po ciąży i porodzie nie jest idealne, ale bez wątpienia jest piękne. Takie przesłanie przyświecało amerykańskiej fotograf Jade Beall, która postanowiła zawalczyć z – jak to nazwała – epidemią braku pewności siebie wśród matek. Efektem jej pracy jest książka „The Bodies of Mothers: A Beautiful Body Project”.

Jade Beall, mama dwuletniego chłopca, sama po porodzie walczyła z brakiem pewności siebie. Postanowiła jednak udowodnić kobietom, że ich ciało, które przez dziewięć miesięcy nosiło w sobie nowe życie, jest piękne pomimo niedoskonałości. Zrobiła zdjęcia setkom kobiet. Większość z nich była wręcz przerażona perspektywą pokazania swojej skóry. Mimo to były w pełni zdeterminowane, aby zmienić sposób postrzegania kobiecego ciała.

„Twoje ciało jest dziełem sztuki i zasługuje na to, aby je chwalić. Nawet jeśli zmienia się po porodzie, pokochaj te zmiany”, mówi Jade Beall.

Źródło: www.huffingtonpost.com

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

BRAK KOMENTARZY

Odpowiedz