Pin It

Ruszyła rejestracja na spotkania z Agnieszką Maciąg i położną Ewą Janiuk organizowane w ramach ogólnopolskiej kampanii Po prostu Położna. Jeszcze w tym roku będzie można wziąć udział w bezpłatnych warsztatach w Opolu, Warszawie i Wrocławiu.

Podczas spotkania zostaną poruszone tematy związane z opieką okołoporodową oraz opieką sprawowaną przez położną w czasie ciąży i po porodzie. Uczestniczki warsztatów zostaną poinformowane o możliwości korzystania ze spotkań edukacyjnych od 21. tygodnia ciąży, dowiedzą się na czym one polegają i jak są organizowane. Położna Ewa Janiuk zapozna wszystkich z prawami pacjenta, jakie dotyczą kobiet w ciąży, oraz założeniami standardu opieki okołoporodowej, na które szczególnie warto zwrócić uwagę przygotowując się do porodu. Każda z osób biorących udział w spotkaniu otrzyma materiały informacyjne dot. wspomnianej powyżej tematyki wraz z upominkami. Organizator kampanii, fundacja Siostra Ania, przewiduje również liczne konkursy z nagrodami dla uczestników warsztatów.

Od dziś można rejestrować się na spotkania w Opolu (23 listopada),Warszawie (7 grudnia) oraz Wrocławiu (14 grudnia). Wszystkie one będą miały miejsce w soboty, ok. godziny 12:00. Szczegółowy program będzie niebawem dostępny na stronie www.poprostupolozna.pl.

W ramach kampanii podobne spotkania będą organizowane również w Katowicach, Bydgoszczy, Krakowie, Poznaniu, Łodzi, Gdańsku i w Warszawie (ponownie).

Bieżące informacje o akcji Po prostu Położna można znaleźć na oficjalnej stronie kampanii oraz na FacebookuZAREJESTRUJ SIĘ NA WYBRANE WARSZTATY.

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

BRAK KOMENTARZY

Odpowiedz