Pin It

Trwa akcja Położna na medal. Jej celem jest uświadomienie pacjentów, jak wiele kompetencji posiada położna oraz z jak dużą odpowiedzialnością wiąże się jej zawód.

Akcja podnosi świadomość nie tylko społeczeństwa, ale również samych położnych. Kampania ma na celu także zwiększenie świadomości położnych na temat nowoczesnych standardów opieki okołoporodowej i podniesienie standardów pracy w zgodzie z przyjętymi wymaganiami środowiska i oczekiwaniami.

Do końca grudnia pacjenci mogą głosować na najlepszą, wybraną przez siebie położną, która ich zdaniem zasługuje na medal. Zgłoszenie swojej kandydatki jest wyrazem podziękowania za profesjonalną opiekę. Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz dostępny na stronie www.poloznanamedal.pl.

Kryteria oceny stosowane podczas konkursu zostały przygotowane zgodnie z rekomendacjami Konsultanta krajowego w dziedzinie pielęgniarstwa ginekologicznego i położniczego. Trzy najlepsze położne otrzymają medale oraz wartościowe nagrody (voucher wakacyjny o wartości 11 000 zł, laptop, iPad).

Przy okazji konkursu powstanie ranking położnych, który ułatwi mamom podjęcie decyzji odnośnie wyboru „swojej” położnej.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: PO PROSTU POŁOŻNA
Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

BRAK KOMENTARZY

Odpowiedz